Лижні перегони

11 марта 2016 - Администратор

Щороку у лютому ветерани лижного спорту нашої країни традиційно змагаються у Сумах за медалі командного чемпіонату України. У перегонах взяло участь понад 50 лижників ВГО «Спілка любителів лижних перегонів України» з різних областей. Чемпіонат тривав три дні, було проведено естафету, а також гонки вільним та класичним стилями.

Комсомольчанин Аркадій Корольов виступав у віковій групі 55-59 років. Першого змагального дня було проведено лижну гонку на 7,5 км вільним стилем. Аркадій подолав її із третім результатом за 27 хвилин 48 секунд. Другого дня лижники долали 7,5 км класичним стилем. Із цією дисципліною Аркадій Корольов теж впорався добре. Він дістався фінішної смуги третім. Його часовий показник склав 35 хвилин 56 секунд. У естафетних перегонах чоловіча збірна Полтавської області, у складі якої виступав і Аркадій Корольов, зайняла п’яте місце.

Загалом збірна команда Полтавщини виступила успішно. Здобуто 8 нагород: три золоті, три срібні та дві бронзові. Тріумфаторами національного чемпіонату стали наші землячки Тетяна Рогозіна та Анастасія Дойникова. Обидві вибороли по медалі найвищого ґатунку. Чемпіонський титул також завоював Іван Кашуба. Двічі на другу сходинку п’єдесталу пошани піднімався Володимир Москаленко. Ще одну срібну нагороду виборола жіноча збірна